Koalicja “Współpracy Opartej na Empatii” – Współpraca oparta na empatii

Koalicja “Współpracy Opartej na Empatii”

*Lista w kolejności alfabetycznej (kliknij pogrubiony tekst by zobaczyć profil osoby / organizacji)
  1. Adamczyk Ewelina – Konferencja Empatii
  2. Andrian Karolina – Femmeritum
  3. Andrychowicz Bożena
  4. Antoniak Patrycja – Kancelaria Adwokacka Patrycja Antoniak
  5. Artemiuk Katarzyna
  6. Augustyn Anna
  7. Banasik Urszula
  8. Barska Jolanta
  9. Baryłka Maciej
  10. Basińska Marta
  11. Berendt JoannaFundacja Nowych Możliwości EQUANTE
  12. Blikle Andrzej
  13. Błażejewski Krzysztof
  14. Boszczyk Natalia
  15. Boruc Magdalena
  16. Bożek Dariusz
  17. Brdulak Jakub
  18. Budryk Teresa
  19. Bułat Jakub – Tarabuk
  20. Celiński Piotr
  21. Chmielowiec Agnieszka – Zarządzanie po ludzku
  22. Chrząszcz Aneta
  23. Chomczyńska-Czepiel Anna
  24. Chudkiewicz Maciej
  25. Czapińska Magda
  26. Czapińska Marta – Fundacja EduTank
  27. Czernicka-Siwecka Jolanta – Fundacja Iskierka
  28. Dao Thuy
  29. Dąbrowska-Haracz Maria
  30. Dąbrowski Adam
  31. Derezińska-Kosicka Katarzyna
  32. Dermont-Owsińska Justyna  Fundacja Boczne Drogi
  33. Dębska Irena – Cosmic Tide
  34. Dobrowolska-Sagan Magdalena –  Anloko
  35. Dołyniak Uliana
  36. Dudek-Lisowska Anna
  37. Dulnik Katarzyna
  38. Duszak Dorota – Architektura Życia
  39. Dziewitek Przemysław – Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska
  40. Dzięciołowska Maja
  41. Ejme Anna – Fundacja Atalaya
  42. Emerling Agnieszka
  43. Englert-Przyborek Magdalena
  44. Fiuk Piotr
  45. Frącala Gabriela
  46. Frąckiewicz Joanna
  47. Fuchsel Halina
  48. Gasińska Paulina
  49. Gaworska Anna
  50. Głowala Rafał
  51. Gołębiewska Bernadeta
  52. Gorczyca Jarosław – Gorczyca Rozwój Szkolenia
  53. Górna Katarzyna
  54. Graczyk Marek
  55. Grudowska Hanna
  56. Grzegorzewicz Barbara – Gabinet Psychologiczny
  57. Grześkiewicz-Strumidło Linda
  58. Heidtman Joanna – Heindtman & Piasecki
  59. Hycnar Monika
  60. Ilijew Paulina
  61. Imielska Karolina
  62. Jakubowska BeataKlub Trenerów Biznesu
  63. Jakubowska Sonia
  64. Jakubowski Jacek
  65. Janiczak-Liput Natalia
  66. Jankowska Magdalena
  67. Jasińska Iwona
  68. Jędra Piotr
  69. Jędrzejewska Paulina – Fundacja Culture Shock
  70. Jordan Paweł
  71. Kaczmarczyk Elżbieta
  72. Kasyaniuk – Piwko Agnieszka
  73. Kaźmierczak Iza – Jestem Bogata
  74. Klecka Małgorzata – Fundacja Fastryga
  75. Knyż-Grzywa Karina – PSYCHO-SEGIT Szkolenia i Terapia
  76. Kołodziejczyk Andrzej
  77. Komornicka Dorota
  78. Konieczna Joanna – JoannaKonieczna.pl
  79. Korek Elżbieta
  80. Kos Anna – Marko Service Sp. zoo
  81. Kosiacka Beata
  82. Kosińska Joanna – Empatia dla zmiany, CUD Grochów
  83. Kowalska – Piotrowska Agnieszka
  84. Kozerska Olga
  85. Kraczkowska – Roguska Agnieszka
  86. Krajewska AnnaSlow Life & Business
  87. Kropacz Dariusz
  88. Krukowski Kamil
  89. Krzyżaniak Elżbieta – Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany
  90. Kubiaczyk-Pilarczyk Iwona – Stowarzyszenie Zen Coaching Polska
  91. Kulpińska Barbara – Centrum Edukacyjne “EMPIRIA”
  92. Kuprewicz Magdalena – Relateka
  93. Kutyła Dorota Halina – Instytut Filozofii UW
  94. Lasota Wojciech
  95. Lenarczyk Dorota
  96. Leiss Urszula
  97. Lewiecka – Kusio Katarzyna
  98. Lichnerowicz Tomasz
  99. Lipmann Małgorzata
  100. Lisowska Dorota
  101. Liszewska Marta
  102. Lorenc Vesna – Just BE
  103. Łagód Anna – FIKA Klubokawiarnia
  104. Łaniecka Anna
  105. Łazicka Anna
  106. Łoźyńska Danuta
  107. Łukasiak Paweł – ARFP
  108. Łyskowska Blanka – Wydawnictwo CoJaNaTo
  109. Majewska Małgorzata
  110. Majewski Mariusz – Fundacja \’I am SGL\’
  111. Malinowska Katarzyna – Atos IT Services
  112. Maliszewska KarolinaFundacja Sendzimira
  113. Marczak Makowska Magdalena
  114. Matujewicz Tomasz
  115. Matusiak Elżbieta – Fundacja PROJEKT POZ
  116. Matuszak Sylwia
  117. Matuszewski Łukasz
  118. Matuszko Zenon
  119. Maruszczyk Maria – Gruntownia Centrum Dobrych Szkoleń
  120. Mazera Anna
  121. McKee Ewa
  122. Mejer Małgorzata
  123. Michalak Dominika
  124. Mijakoska Urszula – Instytut Świadomego Rozwoju sc
  125. Mikołajczyk Łukasz – Drabina Jakubowa
  126. Milewska Ewa – EM Natura
  127. Misztal Tomasz
  128. Mojecki Artur
  129. Muniak Agnieszka
  130. Murawski Michał
  131. Muszyńska-Szymczak Agnieszka
  132. Nagrabecka Katarzyna
  133. Nałęcz Elżbieta – Akademia Kształcenia Kadr
  134. Niekraszewicz Joanna
  135. Nowaczyk Izabela – Koncepcja Izabela Nowaczyk
  136. Nowak Bartosz
  137. Nowak – Gocławski Artur
  138. Nowicka Joanna
  139. Ogrodzińska Teresa – Fundacja Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego
  140. Olszewski Artur
  141. Orbitowska-Fernandez Paulina – Mentis sp. z o.o.
  142. Ossowska Aleksandra
  143. Panufnik Ewa – Dojrzewalnia Róż
  144. Paterek Katarzyna – Federacja Partnerstwo na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małych Dzieci PREMD
  145. Pawlak Agnieszka – Fundacja Zaczytani.org
  146. Pawłowska Agata
  147. Pazoła Aleksandra
  148. Piasecki Piotr
  149. Piądłowska Maria
  150. Pietrucha Andrzej – Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
  151. Pietrzyk Sławomir
  152. Piórkowski Michał
  153. Poniatowski Krzysztof
  154. Poliwka-Jeż Agnieszka
  155. Porębska Joanna
  156. dr. Praszkier Ryszard
  157. Prusińska Karolina
  158. Pruszczak Dominika – Machina Rozwoju
  159. Prządka Elżbieta – Towarzystwo Nasz Dom
  160. Puchalska Urszula – Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju
  161. Radzińska Jowita
  162. Rakoniewski Karol
  163. Redłowska Agnieszka
  164. Rocławska Danusia – Między Słowami
  165. Rozdejczer Anna – Relateka
  166. Różalska Malgorzata
  167. Rubinowska Martyna  –  Ashoka
  168. Rudnicka Aleksandra
  169. Sakowicz Marcin
  170. Sandomierski Maciej
  171. Sawicka Inga
  172. Schacht-Petersen Zofia
  173. Sendor Magdalena – Magdalena Sendor Szkolenia Coaching
  174. Siewko Joanna – Stowarzyszenie Wiosna
  175. Skoczelas Małgorzata – Laboratorium Teatralno Społeczne
  176. Słomski SylwesterAkademia Relacji
  177. Smolak Joanna
  178. Smoleńska Jagoda
  179. Snarska Katarzyna
  180. Socha Weronika
  181. Soboń Jadwiga – Pracownia Pomocy i Edukacji Psychologicznej
  182. Sołtys Robert Jan – Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys
  183. Sosnowski Włodzimierz – Most Consulting
  184. Stafiej-Bartosik Agata
  185. Stawiarski Artur
  186. Sterna Danuta
  187. Stępień Michał – Fundacja Zaczytani.org
  188. Stępień MagdalenaStowarzyszenie Między Innymi
  189. Strzemieczna ElżbietaFundacja Odkrywców Innowacji
  190. Strzemieczny Jacek
  191. Stowarzyszenie Między Innymi
  192. Szajner Sebastian
  193. Szczepan-Jakubowska Dorota
  194. Szczęsna Barbara
  195. Szczygieł Beata – Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne
  196. Szumska-Zagórna Eliza Centrum Rozwoju Inspiracja
  197. Szwarz Anna
  198. Szych Patrycja
  199. Szymula Łukasz  – Tradedoubler
  200. Śniedziewski Waldemar
  201. Świrek Anna
  202. Tański Maciej – Centrum Mediacji Partners Polska
  203. Tarasiuk Tomasz – Migrant Service
  204. Tokarz-Kamińska Beata
  205. Traliszewska Iwona – Most Consulting
  206. Trzaska Dorota
  207. Trzaska Leszek
  208. Turan Judy – Fundacja Act 4 Art im. Meisnera
  209. Tyralik Ewa – Laboratorium Porozumienia Ewa Tyralik
  210. Tyszkiewicz Monika
  211. Waszut Ewa Maria
  212. Wąsik AgnieszkaPolski do Kwadratu
  213. Wiatrowska Agata – HorseSense
  214. Wicik Dorota
  215. Wierzba Aldona
  216. Wieteska Mirosław
  217. Winkowska-Nowak Katarzyna
  218. Wiśniewska Katarzyna
  219. Wojciszke-Orska Ewa
  220. Wojtczak DorotaMOEN
  221. Wojtowicz Iwona
  222. Wolska Elżbieta
  223. Wołoszyn Agnieszka
  224. Worotyński Andrzej
  225. Woźniak Beata
  226. Wójcik Danuta
  227. Wójcik Paulina
  228. Zaborowski Igor – Grupa Flow
  229. Zacharuk Justyna
  230. Zakrzewska – Murawa Aleksandra – Fundacja Strefa Pociech
  231. Zalewski Wojciech
  232. Zarzycka Agnieszka – Perspecto Agnieszka Zarzycka
  233. Zawacki Stanisław
  234. Zielińska-Szlosarek Anna
  235. Ziębicka-Leśnik Marzena
  236. Żebrowski Przemysław
  237. Żejmo-Kudelska Aldona