Zaproszenie od Jacka (Jaca) Jakubowskiego

Zapraszam Cię serdecznie do włączenia się w DNI WSPÓŁPRACY OPARTEJ NA EMPATII.

2 października obchodzimy MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ EMPATII. Tydzień wcześniej i tydzień później różni przyjaciele Grupy TROP, a także członkowie SPOŁECZNEJ KOALICJI NA RZECZ WSPÓŁPRACY OPARTEJ NA EMPATII jak co roku będą organizowali różne przedsięwzięcia poświęcone tej tematyce.

W jaki sposób możesz się podłączyć?

  • Możesz wziąć udział w jakimś przedsięwzięciu organizowanym w naszym CENTRUM EMPATII, albo przez kogoś z koalicjantów w innym miejscu. Informacje o podejmowanych działaniach będą na stronie www.akcja-empatia.pl
  • Możesz sama (sam) zorganizować jakiś warsztat, spotkanie, seminarium. To dobry sposób na wejście z tą tematyką do szkoły Twojego dziecka, do firmy, którą warto taką tematyką zainteresować, do środowiska, które można zaktywizować. Jeżeli chcesz coś takiego przygotować, możemy Ci pomóc poprzez telefoniczne lub osobiste konsultacje, nagłośnienie Twojego wydarzenia. Możemy też poszukać wśród naszych przyjaciół i koalicjantów osób, które mogą Ci jakoś pomóc w tym działaniu. Zadzwoń, napisz.
  • Możesz też wprowadzić tematykę dot. współpracy opartej na empatii do jakiegoś warsztatu, spotkania, który masz w tym czasie zaplanowany. Możesz też zaproponować, żeby tej tematyce poświecić część zebrania zespołu, którym zarządzasz, lub w którym pracujesz.

Całe to przedsięwzięcie jest początkiem procesu, który zakończy się w czerwcu 2018 FESTIWALEM pt.: AKCJA EMPATIA. Wezmą w niej udział ludzie pracujący w korporacjach, firmach rodzinnych, instytucjach publicznych, szkołach, a także działacze NGO, czy coraz liczniejsza grupa freelanserów. Celem jest integracja środowisk prowadzących różnego typu projektu uruchamiające procesy rozwoju i pokazanie różnych metodyk budowanie współpracy opartej na empatii.

Jeżeli masz jakieś pytania, albo pomysły – daj znać (pisz maile, dzwoń, wpadaj na nasze spotkania).

Jac Jakubowski

jacek.jakubowski@grupatrop.pl

22 615 52 40