Koalicja „Współpracy Opartej na Empatii” – Współpraca oparta na empatii

Koalicja „Współpracy Opartej na Empatii”

*Lista w kolejności alfabetycznej (kliknij pogrubiony tekst by zobaczyć profil osoby / organizacji)
  1. Adamczyk Ewelina – Konferencja Empatii
  2. Andrian Karolina – Femmeritum
  3. Andrychowicz Bożena
  4. Antoniak Patrycja – Kancelaria Adwokacka Patrycja Antoniak
  5. Artemiuk Katarzyna
  6. Augustyn Anna
  7. Banasik Urszula
  8. Barska Jolanta
  9. Baryłka Maciej
  10. Basińska Marta
  11. Berendt JoannaFundacja Nowych Możliwości EQUANTE
  12. Blikle Andrzej
  13. Błażejewski Krzysztof
  14. Boszczyk Natalia
  15. Boruc Magdalena
  16. Bożek Dariusz
  17. Brdulak Jakub
  18. Budryk Teresa
  19. Bułat Jakub – Tarabuk
  20. Celiński Piotr
  21. Chmielowiec Agnieszka – Zarządzanie po ludzku
  22. Chrząszcz Aneta
  23. Chomczyńska-Czepiel Anna
  24. Chudkiewicz Maciej
  25. Czapińska Magda
  26. Czapińska Marta – Fundacja EduTank
  27. Czernicka-Siwecka Jolanta – Fundacja Iskierka
  28. Dao Thuy
  29. Dąbrowska-Haracz Maria
  30. Dąbrowski Adam
  31. Derezińska-Kosicka Katarzyna
  32. Dermont-Owsińska Justyna  Fundacja Boczne Drogi
  33. Dębska Irena – Cosmic Tide
  34. Dobrowolska-Sagan Magdalena –  Anloko
  35. Dołyniak Uliana
  36. Dudek-Lisowska Anna
  37. Dulnik Katarzyna
  38. Duszak Dorota – Architektura Życia
  39. Dziewitek Przemysław – Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska
  40. Dzięciołowska Maja
  41. Ejme Anna – Fundacja Atalaya
  42. Emerling Agnieszka
  43. Englert-Przyborek Magdalena
  44. Fiuk Piotr
  45. Frącala Gabriela
  46. Frąckiewicz Joanna
  47. Fuchsel Halina
  48. Gasińska Paulina
  49. Gaworska Anna
  50. Głowala Rafał
  51. Gołębiewska Bernadeta
  52. Gorczyca Jarosław – Gorczyca Rozwój Szkolenia
  53. Górna Katarzyna
  54. Graczyk Marek
  55. Grudowska Hanna
  56. Grzegorzewicz Barbara – Gabinet Psychologiczny
  57. Grześkiewicz-Strumidło Linda
  58. Heidtman Joanna – Heindtman & Piasecki
  59. Hycnar Monika
  60. Ilijew Paulina
  61. Imielska Karolina
  62. Jakubowska BeataKlub Trenerów Biznesu
  63. Jakubowska Sonia
  64. Jakubowski Jacek
  65. Janiczak-Liput Natalia
  66. Jankowska Magdalena
  67. Jasińska Iwona
  68. Jędra Piotr
  69. Jędrzejewska Paulina – Fundacja Culture Shock
  70. Jordan Paweł
  71. Kaczmarczyk Elżbieta
  72. Kaźmierczak Iza – Jestem Bogata
  73. Klecka Małgorzata – Fundacja Fastryga
  74. Knyż-Grzywa Karina – PSYCHO-SEGIT Szkolenia i Terapia
  75. Kołodziejczyk Andrzej
  76. Komornicka Dorota
  77. Konieczna Joanna – JoannaKonieczna.pl
  78. Korek Elżbieta
  79. Kos Anna – Marko Service Sp. zoo
  80. Kosiacka Beata
  81. Kosińska Joanna – Empatia dla zmiany, CUD Grochów
  82. Kowalska – Piotrowska Agnieszka
  83. Kozerska Olga
  84. Kraczkowska – Roguska Agnieszka
  85. Krajewska AnnaSlow Life & Business
  86. Kropacz Dariusz
  87. Krukowski Kamil
  88. Krzyżaniak Elżbieta – Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany
  89. Kubiaczyk-Pilarczyk Iwona – Stowarzyszenie Zen Coaching Polska
  90. Kulpińska Barbara – Centrum Edukacyjne „EMPIRIA”
  91. Kuprewicz Magdalena – Relateka
  92. Kutyła Dorota Halina – Instytut Filozofii UW
  93. Lasota Wojciech
  94. Lenarczyk Dorota
  95. Leiss Urszula
  96. Lewiecka – Kusio Katarzyna
  97. Lichnerowicz Tomasz
  98. Lipmann Małgorzata
  99. Lisowska Dorota
  100. Liszewska Marta
  101. Lorenc Vesna – Just BE
  102. Łagód Anna – FIKA Klubokawiarnia
  103. Łaniecka Anna
  104. Łazicka Anna
  105. Łoźyńska Danuta
  106. Łukasiak Paweł – ARFP
  107. Łyskowska Blanka – Wydawnictwo CoJaNaTo
  108. Majewska Małgorzata
  109. Majewski Mariusz – Fundacja \’I am SGL\’
  110. Malinowska Katarzyna – Atos IT Services
  111. Maliszewska KarolinaFundacja Sendzimira
  112. Marczak Makowska Magdalena
  113. Matujewicz Tomasz
  114. Matusiak Elżbieta – Fundacja PROJEKT POZ
  115. Matuszak Sylwia
  116. Matuszewski Łukasz
  117. Matuszko Zenon
  118. Maruszczyk Maria – Gruntownia Centrum Dobrych Szkoleń
  119. Mazera Anna
  120. McKee Ewa
  121. Mejer Małgorzata
  122. Michalak Dominika
  123. Mijakoska Urszula – Instytut Świadomego Rozwoju sc
  124. Mikołajczyk Łukasz – Drabina Jakubowa
  125. Milewska Ewa – EM Natura
  126. Misztal Tomasz
  127. Mojecki Artur
  128. Muniak Agnieszka
  129. Murawski Michał
  130. Muszyńska-Szymczak Agnieszka
  131. Nagrabecka Katarzyna
  132. Nałęcz Elżbieta – Akademia Kształcenia Kadr
  133. Niekraszewicz Joanna
  134. Nowaczyk Izabela – Koncepcja Izabela Nowaczyk
  135. Nowak Bartosz
  136. Nowak – Gocławski Artur
  137. Nowicka Joanna
  138. Ogrodzińska Teresa – Fundacja Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego
  139. Olszewski Artur
  140. Orbitowska-Fernandez Paulina – Mentis sp. z o.o.
  141. Ossowska Aleksandra
  142. Panufnik Ewa – Dojrzewalnia Róż
  143. Paterek Katarzyna – Federacja Partnerstwo na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małych Dzieci PREMD
  144. Pawlak Agnieszka – Fundacja Zaczytani.org
  145. Pawłowska Agata
  146. Pazoła Aleksandra
  147. Piasecki Piotr
  148. Piądłowska Maria
  149. Pietrucha Andrzej – Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
  150. Pietrzyk Sławomir
  151. Piórkowski Michał
  152. Poniatowski Krzysztof
  153. Poliwka-Jeż Agnieszka
  154. Porębska Joanna
  155. dr. Praszkier Ryszard
  156. Prusińska Karolina
  157. Pruszczak Dominika – Machina Rozwoju
  158. Prządka Elżbieta – Towarzystwo Nasz Dom
  159. Puchalska Urszula – Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju
  160. Radzińska Jowita
  161. Rakoniewski Karol
  162. Redłowska Agnieszka
  163. Rocławska Danusia – Między Słowami
  164. Rozdejczer Anna – Relateka
  165. Różalska Malgorzata
  166. Rubinowska Martyna  –  Ashoka
  167. Rudnicka Aleksandra
  168. Sakowicz Marcin
  169. Sandomierski Maciej
  170. Sawicka Inga
  171. Schacht-Petersen Zofia
  172. Sendor Magdalena – Magdalena Sendor Szkolenia Coaching
  173. Siewko Joanna – Stowarzyszenie Wiosna
  174. Skoczelas Małgorzata – Laboratorium Teatralno Społeczne
  175. Słomski SylwesterAkademia Relacji
  176. Smolak Joanna
  177. Smoleńska Jagoda
  178. Snarska Katarzyna
  179. Socha Weronika
  180. Soboń Jadwiga – Pracownia Pomocy i Edukacji Psychologicznej
  181. Sołtys Robert Jan – Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys
  182. Sosnowski Włodzimierz – Most Consulting
  183. Stafiej-Bartosik Agata
  184. Stawiarski Artur
  185. Sterna Danuta
  186. Stępień Michał – Fundacja Zaczytani.org
  187. Stępień MagdalenaStowarzyszenie Między Innymi
  188. Strzemieczna ElżbietaFundacja Odkrywców Innowacji
  189. Strzemieczny Jacek
  190. Stowarzyszenie Między Innymi
  191. Szajner Sebastian
  192. Szczepan-Jakubowska Dorota
  193. Szczęsna Barbara
  194. Szczygieł Beata – Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne
  195. Szumska-Zagórna Eliza Centrum Rozwoju Inspiracja
  196. Szwarz Anna
  197. Szych Patrycja
  198. Szymula Łukasz  – Tradedoubler
  199. Śniedziewski Waldemar
  200. Świrek Anna
  201. Tański Maciej – Centrum Mediacji Partners Polska
  202. Tarasiuk Tomasz – Migrant Service
  203. Tokarz-Kamińska Beata
  204. Traliszewska Iwona – Most Consulting
  205. Trzaska Dorota
  206. Trzaska Leszek
  207. Turan Judy – Fundacja Act 4 Art im. Meisnera
  208. Tyralik Ewa – Laboratorium Porozumienia Ewa Tyralik
  209. Tyszkiewicz Monika
  210. Waszut Ewa Maria
  211. Wąsik AgnieszkaPolski do Kwadratu
  212. Wiatrowska Agata – HorseSense
  213. Wicik Dorota
  214. Wierzba Aldona
  215. Wieteska Mirosław
  216. Winkowska-Nowak Katarzyna
  217. Wiśniewska Katarzyna
  218. Wojciszke-Orska Ewa
  219. Wojtczak DorotaMOEN
  220. Wojtowicz Iwona
  221. Wolska Elżbieta
  222. Wołoszyn Agnieszka
  223. Worotyński Andrzej
  224. Woźniak Beata
  225. Wójcik Danuta
  226. Wójcik Paulina
  227. Zaborowski Igor – Grupa Flow
  228. Zacharuk Justyna
  229. Zakrzewska – Murawa Aleksandra – Fundacja Strefa Pociech
  230. Zalewski Wojciech
  231. Zarzycka Agnieszka – Perspecto Agnieszka Zarzycka
  232. Zawacki Stanisław
  233. Zielińska-Szlosarek Anna
  234. Ziębicka-Leśnik Marzena
  235. Żebrowski Przemysław
  236. Żejmo-Kudelska Aldona