Koalicja “Współpracy Opartej na Empatii”

*Lista w kolejności alfabetycznej (kliknij pogrubiony tekst by zobaczyć profil osoby / organizacji)
  1. Adamczyk Ewelina – Konferencja Empatii
  2. Andrian Karolina – Femmeritum
  3. Andrychowicz Bożena
  4. Artemiuk Katarzyna
  5. Augustyn Anna
  6. Banasik Urszula
  7. Barska Jolanta
  8. Baryłka Maciej
  9. Berendt JoannaFundacja Nowych Możliwości EQUANTE
  10. Blikle Andrzej
  11. Błażejewski Krzysztof
  12. Boszczyk Natalia
  13. Boruc Magdalena
  14. Bożek Dariusz
  15. Brdulak Jakub
  16. Budryk Teresa
  17. Bułat Jakub – Tarabuk
  18. Celiński Piotr
  19. Chmielowiec Agnieszka – Zarządzanie po ludzku
  20. Chrząszcz Aneta
  21. Chomczyńska-Czepiel Anna
  22. Chudkiewicz Maciej
  23. Czapińska Magda
  24. Czapińska Marta – Fundacja EduTank
  25. Czernicka-Siwecka Jolanta – Fundacja Iskierka
  26. Dao Thuy
  27. Dąbrowska-Haracz Maria
  28. Derezińska-Kosicka Katarzyna
  29. Dermont-Owsińska Justyna  Fundacja Boczne Drogi
  30. Dębska Irena – Cosmic Tide
  31. Dobrowolska-Sagan Magdalena –  Anloko
  32. Dołyniak Uliana
  33. Dudek-Lisowska Anna
  34. Dulnik Katarzyna
  35. Duszak Dorota – Architektura Życia
  36. Dziewitek Przemysław – Stowarzyszenie Pracownia Obywatelska
  37. Dzięciołowska Maja
  38. Ejme Anna – Fundacja Atalaya
  39. Emerling Agnieszka
  40. Englert-Przyborek Magdalena
  41. Fiuk Piotr
  42. Frąckiewicz Joanna
  43. Fuchsel Halina
  44. Gaworska Anna
  45. Głowala Rafał
  46. Gorczyca Jarosław – Gorczyca Rozwój Szkolenia
  47. Górna Katarzyna
  48. Graczyk Marek
  49. Grudowska Hanna
  50. Grzegorzewicz Barbara – Gabinet Psychologiczny
  51. Heidtman Joanna – Heindtman & Piasecki
  52. Ilijew Paulina
  53. Jakubowska BeataKlub Trenerów Biznesu
  54. Jakubowska Sonia
  55. Jakubowski Jacek
  56. Jankowska Magdalena
  57. Jasińska Iwona
  58. Jędra Piotr
  59. Jędrzejewska Paulina – Fundacja Culture Shock
  60. Jordan Paweł
  61. Kaczmarczyk Elżbieta
  62. Kaźmierczak Iza – Jestem Bogata
  63. Klecka Małgorzata – Fundacja Fastryga
  64. Knyż-Grzywa Karina – PSYCHO-SEGIT Szkolenia i Terapia
  65. Kołodziejczyk Andrzej
  66. Komornicka Dorota
  67. Konieczna Joanna – JoannaKonieczna.pl
  68. Kos Anna – Marko Service Sp. zoo
  69. Kosiacka Beata
  70. Kosińska Joanna – Empatia dla zmiany, CUD Grochów
  71. Kowalska – Piotrowska Agnieszka
  72. Kozerska Olga
  73. Kraczkowska – Roguska Agnieszka
  74. Kropacz Dariusz
  75. Krukowski Kamil
  76. Krzyżaniak Elżbieta – Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany
  77. Kubiaczyk-Pilarczyk Iwona – Stowarzyszenie Zen Coaching Polska
  78. Kulpińska Barbara – Centrum Edukacyjne “EMPIRIA”
  79. Kuprewicz Magdalena – Relateka
  80. Kutyła Dorota Halina – Instytut Filozofii UW
  81. Lenarczyk Dorota
  82. Leiss Urszula
  83. Lewiecka – Kusio Katarzyna
  84. Lichnerowicz Tomasz
  85. Lipmann Małgorzata
  86. Liszewska Marta
  87. Lorenc Vesna – Just BE
  88. Łagód Anna – FIKA Klubokawiarnia
  89. Łaniecka Anna
  90. Łazicka Anna
  91. Łoźyńska Danuta
  92. Łukasiak Paweł – ARFP
  93. Łyskowska Blanka – Wydawnictwo CoJaNaTo
  94. Majewska Małgorzata
  95. Majewski Mariusz – Fundacja \’I am SGL\’
  96. Malinowska Katarzyna – Atos IT Services
  97. Maliszewska KarolinaFundacja Sendzimira
  98. Marczak Makowska Magdalena
  99. Matujewicz Tomasz
  100. Matusiak Elżbieta – Fundacja PROJEKT POZ
  101. Matuszak Sylwia
  102. Matuszewski Łukasz
  103. Matuszko Zenon
  104. Maruszczyk Maria – Gruntownia Centrum Dobrych Szkoleń
  105. Mazera Anna
  106. McKee Ewa
  107. Michalak Dominika
  108. Mijakoska Urszula – Instytut Świadomego Rozwoju sc
  109. Milewska Ewa – EM Natura
  110. Misztal Tomasz
  111. Mojecki Artur
  112. Muniak Agnieszka
  113. Murawski Michał
  114. Muszyńska-Szymczak Agnieszka
  115. Nagrabecka Katarzyna
  116. Nałęcz Elżbieta – Akademia Kształcenia Kadr
  117. Niekraszewicz Joanna
  118. Niemiec Szymon
  119. Nowaczyk Izabela – Koncepcja Izabela Nowaczyk
  120. Nowak Bartosz
  121. Nowak – Gocławski Artur
  122. Ogrodzińska Teresa – Fundacja Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego
  123. Olszewski Artur
  124. Orbitowska-Fernandez Paulina – Mentis sp. z o.o.
  125. Ossowska Aleksandra
  126. Panufnik Ewa – Dojrzewalnia Róż
  127. Paterek Katarzyna – Federacja Partnerstwo na Rzecz Rozwoju i Edukacji Małych Dzieci PREMD
  128. Pawlak Agnieszka – Fundacja Zaczytani.org
  129. Pawłowska Agata
  130. Pazoła Aleksandra
  131. Piasecki Piotr
  132. Piądłowska Maria
  133. Pietrucha Andrzej – Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich
  134. Pietrzyk Sławomir
  135. Piórkowski Michał
  136. Poniatowski Krzysztof
  137. Poliwka-Jeż Agnieszka
  138. Porębska Joanna
  139. dr. Praszkier Ryszard
  140. Prusińska Karolina
  141. Pruszczak Dominika – Machina Rozwoju
  142. Puchalska Urszula – Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju
  143. Radzińska Jowita
  144. Rakoniewski Karol
  145. Redłowska Agnieszka
  146. Rocławska Danusia – Między Słowami
  147. Rozdejczer Anna – Relateka
  148. Różalska Malgorzata
  149. Rubinowska Martyna  –  Ashoka
  150. Rudnicka Aleksandra
  151. Sakowicz Marcin
  152. Sandomierski Maciej
  153. Sendor Magdalena – Magdalena Sendor Szkolenia Coaching
  154. Siewko Joanna – Stowarzyszenie Wiosna
  155. Skoczelas Małgorzata – Laboratorium Teatralno Społeczne
  156. Słomski SylwesterAkademia Relacji
  157. Smoleńska Jagoda
  158. Snarska Katarzyna
  159. Socha Weronika
  160. Soboń Jadwiga – Pracownia Pomocy i Edukacji Psychologicznej
  161. Sołtys Robert Jan – Pracownia Psychologiczna Elżbiety Sołtys Jan Robert Sołtys
  162. Sosnowski Włodzimierz – Most Consulting
  163. Stafiej-Bartosik Agata
  164. Stawiarski Artur
  165. Sterna Danuta
  166. Stępień Michał – Fundacja Zaczytani.org
  167. Strzemieczna ElżbietaFundacja Odkrywców Innowacji
  168. Strzemieczny Jacek
  169. Szajner Sebastian
  170. Szczepan-Jakubowska Dorota
  171. Szczęsna Barbara
  172. Szczygieł Beata – Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne
  173. Szumska-Zagórna Eliza Centrum Rozwoju Inspiracja
  174. Szwarz Anna
  175. Szymula Łukasz  – Tradedoubler
  176. Śniedziewski Waldemar
  177. Świrek Anna
  178. Tański Maciej – Centrum Mediacji Partners Polska
  179. Tarasiuk Tomasz – Migrant Service
  180. Tokarz-Kamińska Beata
  181. Traliszewska Iwona – Most Consulting
  182. Trzaska Dorota
  183. Trzaska Leszek
  184. Turan Judy – Fundacja Act 4 Art im. Meisnera
  185. Tyralik Ewa – Laboratorium Porozumienia Ewa Tyralik
  186. Tyszkiewicz Monika
  187. Waszut Ewa
  188. Wąsik AgnieszkaPolski do Kwadratu
  189. Wiatrowska Agata – HorseSense
  190. Wicik Dorota
  191. Wierzba Aldona
  192. Winkowska-Nowak Katarzyna
  193. Wiśniewska Katarzyna
  194. Wojciszke-Orska Ewa
  195. Wojtczak DorotaMOEN
  196. Wojtowicz Iwona
  197. Wolska Elżbieta
  198. Wołoszyn Agnieszka
  199. Worotyński Andrzej
  200. Woźniak Beata
  201. Wójcik Danuta
  202. Wójcik Paulina
  203. Zaborowski Igor – Grupa Flow
  204. Zacharuk Justyna
  205. Zakrzewska – Murawa Aleksandra – Fundacja Strefa Pociech
  206. Zalewski Wojciech
  207. Zarzycka Agnieszka – Perspecto Agnieszka Zarzycka
  208. Zawacki Stanisław
  209. Zielińska-Szlosarek Anna
  210. Ziębicka-Leśnik Marzena
  211. Żebrowski Przemysław
  212. Żejmo-Kudelska Aldona